Wiadomości

Strona 1 z 3  > >>

Konkurs na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne
31 sierpnia 2013r. w Akademii Polonijnej w Częstochowie Pan Minister rolnictwa i rozwoju wsi Stanisław Kalemba, wręczył naszej Gospodyni Annie Pawlus puchar za zdobycie drugiego miejsca w konkursie na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w województwie śląskim!
Więcej >

Księga gości

Swoje rekomendacje o pobycie w Agroturystyce Bystra możecie zamieszczać również poprzez serwis Meteor24.pl. Serdecznie zachęcamy. 

08-01-2016 11:21
Małgorzata ( Września , Polska )
Składam serdeczne podziękowania gospodarzom za przemiłą atmosferę, pyszne jedzenie i dobre rozpoczęcie Nowego Roku. Pozdrawiam z Wielkopolski

Małgosia z Szymonem
29-12-2015 10:54
anita ( polska ) anka <at> wp <dot> pl
to Super miejsce !
06-08-2015 20:11
Karolinka,Michałek i Darek ( Schleiden-Gemünd , Niemcy )
...i jeszcze te wieczorne rozmowy przy grillu, wspólne bieganie i przezwyciężony strach przed psami mojej córki...

06-08-2015 19:27
Karolinka,Michałek i Darek ( Schleiden-Gemünd , Niemcy )
Było super.Ludzie przemili :) Dużo zwierząt i atrakcji dla dzieci.Teraz tylko smutek i nadzieja, że kiedyś pojedziemy tam jeszcze raz...
08-06-2015 13:48
Mirela, Darek, Hubert
Bardzo sympatyczne miejsce. Gospodarze przemili, dbają o swoich turystów. Pani Ania zapewnia pyszne, domowe i zdrowe posiłki. Można zaopatrzyć się w domowe przetwory: mięsa, wędliny, sery i jajka. Wszystko przepyszne! :) W gospodarstwie obcuje się ze zwierzątkami gospodarczymi. Można wydoić kózkę, pojeździć na koniach i pogłaskać byka (yes) Zwłaszcza dzieci mają wielką radość z głaskania i karmienia zwierząt. Dla dzieci dodatkowe atrakcje: trampolina, huśtawki i zabawny, przyjacielski piesek gospodarzy. Z samej Bystrej i z okolic można wyruszyć na wiele szlaków. Piękne widoki, cisza, spokój, cudowna atmosfera. Szczerze wszystkim polecamy. Pozdrawiamy p. Anię i p. Jerzego oraz dziewczyny :) Wszystkiego dobrego dla Was.