Wiadomości

Strona 1 z 3  > >>

Konkurs na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne
31 sierpnia 2013r. w Akademii Polonijnej w Częstochowie Pan Minister rolnictwa i rozwoju wsi Stanisław Kalemba, wręczył naszej Gospodyni Annie Pawlus puchar za zdobycie drugiego miejsca w konkursie na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w województwie śląskim!
Więcej >

Księga gości

Swoje rekomendacje o pobycie w Agroturystyce Bystra możecie zamieszczać również poprzez serwis Meteor24.pl. Serdecznie zachęcamy. 

01-09-2013 20:34
Wojciech i Marzena ( Tychy )
Baaaaardzo wspaniali właściciele,perfekcyjna organizacja,ciepła,rodzinna,sympatyczna,miła atmosfera,malownicza okolica,cudowne zwierzęta,rewelacyjne wykorzystanie wolnego czasu.Brak słów aby opisać ten super klimat naj,naj,naj.Wszystko najjjjlepsze.Bardzo gorąco polecamy.Nasze marzenie-jeszcze tam wrócić!!!!!!
28-08-2013 19:18
Patrycja ( Turek )
Cudowne miejsce, przepyszne jedzenie, przemili właściciele. Można odpocząć w ciszy i spokoju, pojezdzić na rewelacyjnych koniach i cieszyć oko pięknymi widokami. Polecamy wszystkim Patrycja i Ula
19-08-2013 23:58
Kasia ( Radom )
Spędziliśmy cudowny nie zapomniany tydzień w prawdziwej rodzinnej atmosferze, za rok napewno znów zawitamy. nasz mały synek zapytany gdzie mu było lepiej przez tydzień u cioci Ani bo tak wołał na cudowną gospodynię czy potem nad morzem jednoznacznie stwierdził, że u cioci Ani i Promila. Mamy nadzieję, że takie samo zdanie będą mieć teście, którzy spędzą w Bystrej pod koniec września swoja 35 rocznicę ślubu. Pozdrawiamy cudownych gospodarzy Kasia, Karol i mały Olo
12-08-2013 00:06
Kasia ( Rybnik , Polska ) steysy2 <at> wp <dot> pl
Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty,było cudownie!Wymarzony urlop spędziliśmy u Państwa :)
Pozdrawiamy
Kasia Łukasz i Michael
03-07-2013 23:25
bystra
w lecie trampolina, basen, w zimie kuligi,narty,
obiady przepyszne :)
nie mogę się doczekać następnej wizyty w Bystrej (sun) już (plane) ! POLECAM :D