Wiadomości

Strona 1 z 3  > >>

Konkurs na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne
31 sierpnia 2013r. w Akademii Polonijnej w Częstochowie Pan Minister rolnictwa i rozwoju wsi Stanisław Kalemba, wręczył naszej Gospodyni Annie Pawlus puchar za zdobycie drugiego miejsca w konkursie na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w województwie śląskim!
Więcej >

Księga gości

Swoje rekomendacje o pobycie w Agroturystyce Bystra możecie zamieszczać również poprzez serwis Meteor24.pl. Serdecznie zachęcamy. 

02-07-2013 00:32
Patryk ( Bielsko )
Robiliśmy w agroturystyce ognisko firmowe. Super impreza, jedzenie przepyszne, wszystko zapięte na ostatni guzik. Mogliśmy pojeździć na koniach i bawić się do białego rana. Wszyscy wrócili zadowoleni i na pewno powtórzymy ognicho jeszcze nie raz właśnie w Agroturystyce Bystra. Polecam!!!
17-06-2013 23:37
Grażyna ( Chorzów )
Jak najbardziej polecam wypoczynek w Agroturystyce Bystra.Miła atmosfera,bardzo smaczne obiady, wspaniali właściciele.Idealne miejsce do wypoczynku,można zwiedzać okolicę spacerując, bądź na rowerach,które są do dyspozycji gości, a wieczorem miło spedzić czas przy grillu. My na pewno jeszcze tam wrócimy,poleciłam to miejsce moim znajomym. Pozdrawiam całą rodzinkę Pawlusów:) :)
16-06-2013 23:31
Marysia ( ZURICH , Szwajcaria )
Polecam!Odwiedzamy to miejsce co roku jesli jestesmy w Polsce!!!!Pozdrawiam cala familie Pawlus:))))
11-06-2013 14:38
Anita
Bardzo fajne miejsce.
Zapraszamy również do nas.
07-06-2013 20:35
Jacek
Doskonałe miejsce do wypoczynku.Doskonała atmosfera tworzona przez wspaniałą Rodzinę Pawlusów.Goście otoczeni doskonałą opieką.Idealne warunki zabawy dla dzieci.Jedzeniu podawanemu przez Gospodynię nie sposób się oprzeć.Odpocząć można zarówno w gospodarstwie spędzając czas w towarzystwie zwierząt lub przy grillu,jak również zwiedzając okolicę,czy wreszcie zdobywając szczyty Beskidów do których dojazd z Bystrej samochodem nie jest daleki.My w Bystrej spędziliśmy jedne z najlepszych wakacji w naszym życiu.
Danka,Jacek i Ola